O giveaways

Standardní

giveaways

Co to vlastně takový „giveaway“ je? Jak se budou provádět a co bude jejich součástí? Giveaway je v podstatě soutěží, ve které čtenáři různými způsoby soutěží o výhru. Tyto giveaway jsou sponzorované bud´ mnou a nebo jinými sponzory (což ze mě dělá jakéhosi prostředníka). Každý giveaway, který zde bude sdílen, bude mít svá vlastní pravidla, ale pro všechny bude platit následující:

 1. Do každého giveaway se můžete zapojit pouze jednou. Je zakázáno zúčastnit se ho prostřednictvím vice účtů (například odesláním správných odpovědí ze tří e-mailových adres, abyste si zvýšili šanci na výhru). Své odpovědi posílejte pouze jednou! Žádný spam nebo posílání upravených či duplicitních odpovědí.
 2. Výhra, kterou budu posílat přímo já, bude poslána Českou poštou (musíte zaplatit za poštovné). Výhry posílané od sponzorů budou posílány od nich, takže poštovné platit nemusíte (budou ho platit oni). Způsoby platby při posílání výher ode mě:
  1. Dobírka: Cena dobírky bude 100-200 korun. Cena se odvíjí od váhy a rozměrů balíčku.
  2. Paypal: Platba v USD (Americký dolar) nebo EUR (Eura).
   Pozn.: Ze žádné částky za poštovné nebudu mít já ani někdo další nějaký zisk (platíte pouze za dopravu a případné balné). Všechny věci vložené do giveaways budou mít hodnotu vyšší než poštovné, takže zcela určitě netratíte. Zaplacení prostřednictví bankovního převodu není možné.
 3. Osobní předání je možné pouze v případě, že to bude napsané u daného giveaway a po předchozí domluvě.
 4. Pokud jste ze Slovenska, počítejte s tím, že je poštovné dražší a jediný způsob jeho zaplacení je prostřednictvím Paypalu.

Giveaways budou mít svá specifická pravidla (pro všechny stále platí 4 základní body viz výše) podle toho, o co se bude soutěžit. Čtěte prosím pozorně články giveaways věnované. Součástí giveaways budou věci poskytnuté bud‘ mnou, nebo mými případnými sponzory. Všechny věci budou zcela nové; pokud tomu bude jinak, bude to uvedeno v textu daného giveawaye. Soutěžit budete moci o kosmeticku, vzorečky kosmetických přípravků, boxíky, kawaii věcičky, k-pop věci apod.

Reklamy

5 responses »

 1. Pingback: GIVEAWAY: A box from Tokyo | K-Reviews

 2. Pingback: [GIVEAWAY] Jarní hůlky | K-Reviews

 3. Pingback: [GIVEAWAY] Jarní hůlky | K-Reviews

 4. Pingback: Mini průzkum – shrnutí | K-Reviews

 5. Pingback: GIVEAWAY: Panda box | K-Reviews

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s