O značce INNISFREE

Standardní

 

Innisfree_logo

Innisfree je kosmetická značka vytvořená roku 2000 pod společností Amore Pacific. Amore Pacific jako společnost vznikla v roce 1945 a hlavní sídlo má v Yongsangu, Seoul, Jižní Korea. V současnosti je jedná o největší kosmetickou společnost, která založila velice známé značky jako je například Aritaum, HERA, Sulwhasoo, IOPE, Laneige, Mamonde, Hanyul a také známý Etude House. Pro tyto značky dělali reklamu Lee Nayoung (Laneige), Lee Youngae (IOPE), Siwon (Mamonde), Kim Jihoon (Laneige řada pro muže), Dara (Etude House), Lee Minho (Innisfree) a mnoho dalších známých osobností.

Více o této společnosti se můžete dočíst >ZDE< (Korejsky) nebo >ZDE< (Anglicky).

INNISFREE je známá jako první kosmetická značka založená na 100% přírodních látkách v Koreji vůbec. Osobně ji proto přezdívám „Korejským Yves Rocher“ (Francouzská přírodní kosmetika). Široká škála produktů Innisfree začíná u make-upu a končí u péči o plet´. U nás zatím neexistuje česká stránka, která by tuto kosmetiku prodávala. Je možné ji tedy pořídit jen a pouze v zahraničí jako online nákup.

Můj názor:
Innisfree miluji! Na mojí neposednou plet´ je to ideální lék a moc ráda objevuji a zkouším nové produkty.

Oficiální stránka Innisfree naleznete na www.innisfree.co.kr a její Anglickou mutaci poté na http://global.innisfree.co.kr.

Reklama na Innisfree Mineral Melting cushion:


Poznámka: Logo v úvodu článku je z oficiální stránky Innisfree. Tento článek není dovoleno kopírovat a poté sdílet. Sdílení je možné pouze přímým odkazem na tento článek.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s