O značce TONY MOLY

Standardní

 

tonymoly

Značka Tony Moly vznikla roku 2006 pod společností Tae Sung Industry. Hned o dva roky později bylo v Koreji otevřelo na šedesát nových poboček této značky. Během své existence získala Tony Moly velkou řadu ocenění. Například „Grand prize for customer satisfaction“ v roce 2012.

Mezi nejznámější tváře kosmetiky Tony Moly patří Kim HyunJoong, který tuto značku propagovat po celé tři roky, a poté Brown Eyed Girls a Song JoongKi, kteří se propagace ujali od roku 2010. Minulý rok se v reklamách dokonce objevila Victorie z F(x), Super Junior M, Hyuna a JYJ.

TONY MOLY v překladu znamená „styl zabalený v krabičce“ (TONY (z Angličtiny) = „in“, styl, módní; MOLY (z Japonštiny) = kvetoucí, vzkvétající). Hlavní misí je, aby se lidé za svojí plet´ nestyděli.

Více o této značce se dočtete na oficiálních stránkách >ZDE< (Korejsky) nebo >ZDE< (Anglicky).

V současné době u nás nelze v žádném obchodě (online nebo kamenný) tuto kosmetiku zakoupit, přesto není problém objednat ji online. Zcela jistě to za to dlouhé čekání, než se k vám produkty dostanou, stojí.

Můj názor:
Kosmetiku Tony Moly jsem zatím plně neprozkoumala, ale to málo produktů, které jsem již vyzkoušela splnili to, co slibovali a byla jsem s nimi spokojená.

Reklama na Luminous Pure CC cream:

 

 


Poznámka: Logo v úvodu článku je oficiální logo Tony Moly. Tento článek není dovoleno kopírovat a poté sdílet. Sdílení je možné pouze přímým odkazem na tento článek.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s