O značce KLAIRS

Standardní

top_logo

KLAIRS je poměrně nová kosmetická značka, která vznikla roku 2010. Hlavním cílem kosmetiky Klairs je řešit a účinně bojovat proti jakýmkoli problémům pleti, se zaměřením na aknózní senzitivní plet. Pokud máte tedy velice citlivou pokožku, tato kosmetika je pro vás jako stvořená.

Klairs je první kosmetika, se kterou jsem se setkala, která nepopírá, že používá i chemické složky. Používají ty, které pleti pomáhají, at´ už jde o přírodní nebo chemické složení. Toto v mnohém může stát proti jejich hlavnímu cíli bojovat pro dobro senzitivní pleti, ale všechny ingredience chemického původu jsou vždy v produktech zastoupeny jen v malé, neškodlivé, míře.

Klairs přináší řady: pro čištění pleti, hydrataci a zklidnění, make-up a v neposlední řadě také přírodní ručně vyráběná mýdla. Tato mýdla jsou zaměřená na vlasy, ruce, nohy, tělo, obličej a rozšířené póry.

Více informací o produktech a značce jako takové můžete získat na oficiální stránce>ZDE< (Korejsky) nebo její Anglické mutaci >ZDE<.

Můj názor:
Od značky Klairs jsem zatím vyzkoušela jen dva produkty (viz Seznam kosmetiky) a byla jsem s nimi nadmíru spokojená. Můžete se I nich přečíst moji recenci na odkazech v Seznamu.


Poznámka: Logo v úvodu článku je z oficiální stránky Klairs. Tento článek není dovoleno kopírovat a poté sdílet. Sdílení je možné pouze přímým odkazem na tento článek.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s