O značce TOO COOL FOR SCHOOL

Standardní

000

 

TOO COOL FOR SCHOOL je kosmetická značka narozená v roce 2009 pod TODACOSA. Vznikla hlavně pro teenagery, kteří se potýkají s problematickou pletí. U této značky tedy naleznete především produkty aktivně bojující proti akné, červeným flíčkům a podobným neřestem, které pleti přináší puberta. A protože je hlavní cílovou skupinou mladé osazenstvo, snaží se Too cool for school vnést troche života i do toho, jak vypadají jednotlivá balení. Na krabičkách proto najdete klasické proužky i čtverečky, ale take dinosaury, bláznivé opice, lebky a podobně.

Kosmetická značka Too Cool for School je známá svými rozmanitými designy obalů, ale také velmi artistickými plakáty, ze kterých byste na první pohled neuhodly, že se jedná o propagaci kosmetiky.

SONY DSC

Hlavní stránka Too Cool For School je sama o sobě Anglicko-Korejská a naleznete jí >ZDE<.

Můj názor:
Od TCFS jsem vyzkoušela již několik výrobků a musím říci, že všechny do puntíku splnili to, co měly vytyčené jako cíl (od zjemnění pleti, její projasnění až například po zmenšení pórů).

 

 


Poznámka: Fotografie v úvodu článku je z thebeautyjunkee.blogspot.cz, fotografie plakátů z cargocollective.com. Tento článek není dovoleno kopírovat a poté sdílet. Sdílení je možné pouze přímým odkazem na tento článek

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s