Dotaz od Hannie – Jak objednat Kawaii Box

Standardní

Přišel mi dotaz, jak objednat Kawaii Box, ale slečna má pravděpodobně plnou schránku, protože se mi odpověd´ pro ní stále vrací zpátky, takže dávám sem.

OBJEDNAT Kawaii Box:
Objednat ho můžeš na této stránce: http://www.kawaiibox.com/subscribe/
Vybereš si, na jak dlouho si ho chceš předplatit: 1, 3, 6 nebo 12 měsíců. Čím vice měsíců, tím větší celková cena, ale také větší sleva na jeden box.
Výběr potvrdíš kliknutím na „select“ a poté vyplníš „billing details“ = adresa, e-mail a pokud nejsi registrovaná na stránce, tak i heslo. V „Additional information“ poté vidíš celkovou částku, kterou musíš zaplatit a jediný způsob platby: pomocí Paypalu. „Proceed to Paypal“ tě poté zavede na paypal stránku, na které se přihlásíš na svůj účet a přes něj za Kawaii Box zaplatíš. Za několik dní ti přijde e-mail s potvrzením o platbě a podacím číslem (až ti boxík pošlou). Všichni z Kawaii Boxu umí anglicky a box dorazí do dvou týdnů 🙂
PAYPAL:
Paypal si založíš na této stránce: https://www.paypal.com/cz/webapps/mpp/home
Zakládá se úplně stejně jako e-mail. Sign up (vpravo nahoře) ->personal account-continue->zadáš e-mailovou adresu a zvolíš si heslo. Ta e-mailová adresa poté slouží jako tvé „číslo účtu“. Nemusíš zadávat e-mail, který již někde máš, můžeš si zvolit úplně jiný, je to na tobě.
Po založení Paypalu je poté nutné propojit ho s osobním účtem, abys na paypal mohla převést peníze a těmi poté platit. Já jsem si zakládala Paypal už hrozně dávno, takže si nepamatuji, jak přesně se to dělá nebo jak dlouho to trvá, ale tohle je lehce dohledatelné v Help centru na Paypalu tady: https://www.paypal.com/us/webapps/helpcenter/helphub/home/
Než se Paypal s účtem spojí tak to trvá až pět dní. Z osobního účtu (internetové bankovnictví) pošleš peníze na svůj založený Paypal účet, na kterém si musíš peníze převést bud´ do USD (dolary) nebo EUR (eura) a poté už můžeš přes Paypal platit věci koupené na internetu.
To spojení Paypalu s osobním účtem může znít komplikovaně, ale není tomu tak. Chce si to jen řádně pročíst návod, jak na to v Help centru. Paypal je možné spojit s účtem, ke kterému máš přístup přes internet (tzv. internetové bankovnictví). Pokud internetové bankovnictví nemáš, pak je to docela problém, protože paypal ti s účtem na přepážce v bance spojit nemohou.Jedinou možností je poté požádat někoho, kdo již paypal má aby ti za Kawaii Box bud´ zaplatil s tím, že mu(jí) penízky poté vrátíš.
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s