GIVEAWAY: Věci z B.Boxu [ukončeno]

Standardní

01

Rozhodla jsem se část věcí z Betoyo boxu, na který jsem napsala recenzi ZDE, dát dále jako giveaway. Pokud jste tedy fanoušky Sailor Mars, Super Mario nebo  Fullmetal Alchemist čtěte dále.

Tento giveaway bude mít pouze jednoho vítěze. Zapojit se může kdokoli, kdo má adresu v České republice. Přečtěte si Základní pravidla, která se vztahují i na tento giveaway! Zapojením se do tohoto giveaway s pravidly souhlasíte.

Ve výherním balíčku bude:

  • Sailor Mars puzzle – 150 dílků, nerozbalené
  • Super Mario 3D World vajíčko s překvapením – rozbalena pouze krabička pro vytvoření fotky, vajíčko nerozbaleno
  • Fullmetal Alchemist sběratelská figurka, metallic ver. – nerozbalené, v původním balení

Jak se do tohoto giveawaye zapojit?

  1. Sdílej tento článek na svém Facebooku jako veřejný post.
  2. Poté napiš své Facebook jméno do komentářů níže.

Tot´ vše! Výherce bude vybrát losem ze všech lidí, kteří splní tyto dva jednoduché body. Výherce bude vyhlášen zde a kontaktován prostřednictvím Facebook zprávy.

Na co si dát pozor:
– Výhra bude poslána na dobírku v hodnotě 200,- (všechny věci v balíčku mají mnohem vyšší hodnotu, především FMA figurka, která má cenu kolem 700,-). Tento giveaway není sponzorovaný a bohužel si nemohu dovolit platit poštovné všech svých giveaways.
– Sdílený post musí být viditelný veřejně a musí být na vaší hlavní „zdi“ na Facebooku – nikoli skrytý, ani viditelný pouze pro přátele.
– Komentujte se svým Facebook jménem nebo přímým odkazem na váš Facebook účet, abych vás mohla v případě výhry lehce kontaktovat.

Tento giveaway již skončil!

Reklamy