GIVEAWAY: DIY Japonský balíček [ukončeno]

Standardní

00

Máte rádi Japonské DIY sety, se kterými si můžete vytvořit vlastní pochoutky? Ano? Pak čtěte dál a zjistěte, jak si můžete zasoutěžit o balíček na fotce výše.

Vítěz obdrží následující:

Poslední tři věci jsou z Dubnového Candy Japan boxu, který si můžete objednat s poštovným zdarma jak do ČR, tak na Slovensko. Přijde vám krabice se 3-8 Japonskými dobrotami a vždy jedna věc je právě DIY set.

Jak se zapojit do soutěže?

Vyplň tento jednoduchý formulář: Japonské DIY sety. Tam poté splň všechny kolonky:
– přihlas se na svůj Facebook a dej LIKE dané stránce,
– sdílej odkaz na tento článek,
– k tomutu článku napiš komentář dle zadání ve formuláři – stejný komentář vlož i přímo do formuláře (jak je v něm napsané).

Všechny tři body budu kontrolovat a všechny tři body musíte splnit, abyste se zařadili do slosování o výhru. Giveaway bude trvat do půlnoci 22. května (pátek) a vítěz bude vyhlášen na této stránce jako samostatný článek během následujícího víkendu. Vítěze budu kontaktovat prostřednictvím Facebook zprávy – zařiďte proto prosím, aby vám mohli napsat zprávu i lidé, které nemáte v přátelích (do přátel si vás kvůli kontaktování přidávat nebudu). Kontrolujte i záložku „Ostatní“. Pokud se vítěz do konce víkendu neozve zpátky, pak v pondělí (25. května) vyberu vítěze nového. Výhra bude poslána poštou v krabici (na mé náklady) jako doporučený balíček (pro vyzvednutí balíčku na poště tedy musíte mít občanku; pokud ji nemáte pošlu výhru na adresu vašich rodičů, aby ji za vás vyzvedli oni => výherce mi bude muset sdělit adresu, na kterou výhru zašlu). Do soutěže se může zapojit kdokoliv z České republiky. Všechny věci v tomto giveawayi jsou před uplynutím spotřební lhůty.

Stále ještě se můžete zapojit do mého giveawaye Blippo boxu ZDE.

Reklamy

17 responses »

    • Anjelik ,, prekvapilas jsi me,musim rici,ze dost prijeme. Tvuj “ ctverec „:), se mi zda jednoduse a cilene primocary ,je v tom videt napad( tedy podle meho pohledu),a napaditosti si ja osobne dost cenim. Mas mou podporu a je to vazne povedeny. pa Z

      To se mi líbí

  1. Pingback: Vítěz: DIY Japonský balíček | K-Reviews

  2. Pingback: Fotka od vítěze: DIY Japonský balíček | K-Reviews

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s