GIVEAWAY: Panda box [ukončeno]

Standardní

panda giveaway logo

Miluji pandy! Jsou roztomilé, krásně chlupaté a prostě k zulíbání. A protože pand v tom případě není nikdy dost, rozhodla jsem se udělat další giveaway, tentokrát jako PANDÍ BOXÍK, ve kterém najdete jenom samé pandy!

Nejdříve bych ale chtěla říci něco málo o této stránce 🙂 Založila jsem jí na přelomu roku 2014/2015 a jedním z důvodů bylo odhodlání udělat jeden giveaway měsíčně po dobu celého jednoho roku (tj. 12 giveaways za rok). Neměla jsem to v té době lehké, a tak jsem chtěla udělat radost ostatním (když už jsem jí neměla já). Během posledního 1+ roku se tady objevilo 12 giveaways a rozdala jsem při nich docela slušnou dávku cen 🙂 Můžete se podívat na Seznam a posoudit sami, zda jsem svůj challenge splnila či nikoliv. Giveaways se týkaly všeho asijského – od anime a mangu až po kpop. Tento giveaway je věnován pandám, a protože to bude na dlouhou dobu poslední giveaway, který budu pro České/Slovenské fanoušky pořádat, rozhodla jsem se, že bude naplněn od dna krabice až po její okraj!

Výherce tohoto giveawaye dostane krabici plnou věcí s pandama:

img1 img2 img3

Box obsahuje:

 1. Pandí pocky
 2. Hello panda sušenky plněné zeleným čajem
 3. Panda dortík
 4. Balzám na rty – vanilka
 5. Notýsek na poznámky „pandí oči“
 6. Post-in-notes s pandou
 7. Pilníky na nehty
 8. Vykrajovátka na sušenky – panda v dolním levém rohu přišla bohužel poničená, takže budete moci používat jen tři zbývající vykrajovátka
 9. Ručník – můžete použít do kuchyně, ale také jako ručník na obličej či ruce (do koupelny)
 10. Squishy přívěsek na klíče nebo batoh
 11. Roztomilý pandí plyšák
 12. Penálek nebo etue na kosmetiku
 13. Pandí maličkost navíc – není na obrázku 🙂

Základní info:
– Přihlašte se pouze jednou!
– Vítěz/ka se musí ozvat sám/sama (viz níže). Já nebudu vítěze nijak kontaktovat, pouze ho vyhlásím.
– Balíček do SK bude poslán dle celkových pravidel. (=Výhru budu posílat já.) Balíček po ČR neplatíte (žádná dobírka, posláno normálně, placeno mnou). Balíček do SK ano – důvodem je mnohem vyšší poštovné za hranice ČR :/
– Součástí soutěžního formuláře (a jeho největší částí) je tajenka, kterou musíte sami vyplnit. Nejedná se ale o obyčejnou tajenku. Přečtěte si k ní pečlivě všechny informace níže. Po vložení tajenky následuje pár jednoduchých otázek ohledně pand, kterých se vůbec nemusíte bát. Tyto otázky nevyžadují žádnou přípravu.
– V případě, že se výherce o výhru nepřihlásí, bude výhra postoupena dalšímu v pořadí.

Jak na to?
1. Stáhni si tajenku na TOMTO odkazu.
2. Vyplňte ji dle pravidel a nahraj na místo, odkud ji budu moci stáhnout a zkontrolovat. Je jedno, zda se rozhodneš vyplnit tajenku do PDF a oskenovat ji, nebo ji vyplnit do excelu (dbej na to, aby byla písmenka velká a uprostřed políček – pro lepší orientaci). Nemusíš vyplňovat obojí.
3. Vyplň a odešli TENTO formulář před koncem soutěže.
4. Podívej se ve dnech >16.-17.Dubna 2016< na FB/tuto stránku a zjisti, zda jsi vyhrál/a.
5. V případě, že jsi vyhrál/a napiš na FB stránku (nikoliv sem!) ZPRÁVU z FB účtu, který jsi vyplnil/a do soutěžního formuláře. Takto zajistíme, že se o výhru přihlásí ten samý člověk, který formulář vyplnil, a že si někdo nebude nárokovat výhru neprávem.

 

Tajenka:
Tvým úkolem je do ní vepsat co nejvíce KPOP skupin (skupina či duo, ne jednotlivci!) a to tak jako ve hře Scrabble. Každý název bude tedy propojen s dalšími. Žádný název (nebo skupinka názvů) nesmí stát samostatně a každé vytvořené slovo musí být název KPOP skupiny či dua. Názvy se nesmí opakovat a v případě, že má jedna skupina více názvu/pojmenování, smíš použít pouze jedno! Tajenku nesmíš upravovat co se týče rozložení – musí být 13×13 (viz template tajenky na odkazu výše). Samozřejmě můžeš používat i takové názvy, které v sobě mají číslice.
Každé písmenko musí být v samostatném poli. Pokud použiješ písmeno „CH“ dávej ho do jednoho políčka ne rozděleně jako „C“ a „H“! V případě číslic je také každá číslice do samostatného políčka (tj. například na číslici 21 použiješ dvě políčka nikoliv jen jedno).

Bodování:
Za každou správnou skupinu/duo získáš jeden bod. Za špatně umístěnou skupinu/duo nedostaneš bod žádný. V případě, že vznikne slovo, které nemá žádný smysl budou ti za něj odečteny tři body!
Ve formuláři je poté pár dalších otázek ohledně pand, za které můžeš získat body také. Ale nejvíce bodů získáš právě v tajence, takže se soustřeď na ni. Pandí otázky poté snadno dohledáš na internetu = nemusíš se na ně nijak připravovat. Formulář také obsahuje jednu dobrovolnou otázku na konci, která není povinná, ale může ti získat bod navíc.
Vyhrává soutěžící s největším počtem bodů!

Příklad:
PRIKLAS
Za takto vyplněnou tajenku byste získali 1 bod. Proč? Bylo sice vytvořeno 5 slov, ale pouze čtyři z nich jsou započitatelná (straka, strom, máma, nos). Slovo „Nos“ vytvořilo „Os“, což není slovo, a tak jsou vám za něj strženy tři body. Slovo „Pes“ není napojeno na žádné slovo, takže se nemůže počítat. Zpočátku jste tedy získali 4 body, ale byly vám tři odečteny za nesmyslné slovo, tudíž výsledek je 1 bod.

Kdy bude soutěž ukončena?
Soutěžní formulář bude otevřen do: 10. Dubna, 12:00 (neděle). Všechny formuláře poslané po této době nebudou do soutěže zařazeny. Máte tedy 6 týdnů 🙂

Vyhlášení vítěze:
Proběhne prostřednictvím článku zde a souběžně i na Facebook stránce. Vítěz/ka bude mít TŘI DNY na to, aby poté napsal/a zprávu na Facebook stránku (Ne komentář, ale zprávu! Ne na tuto stránku, ale na FB stránku/účet-viz odkaz!). Tato zpráva musí být poslána ze stejného Facebook účtu, který budete sdílet v soutěžním formuláři. Pokud tomu tak nebude, vítěz bude vybrán znovu. Nový vítěz/ka se bude vybírat i v případě, že se nikdo do tří dnů od vyhlášení vítěze neozve a opět platí pravidlo tří dní na odezvu (nárokování výhry).
Vítěz bude vyhlášen o víkendu 16-17. Dubna (týden po ukončení soutěže).

 

Hodně zábavy a štěstí!

 

P.S.: Sama jsem tajenku zkusila a není o tak těžké, jak by se mohlo na první pohled zdát 😉 Nakonec zjistíte, že máte více skupin, než potřebujete a jde jen o to propojit je do tajenky. Pro představu: za svojí tajenku bych získala 23 bodů 🙂

 

Reklamy

2 responses »

 1. Pingback: Vítěz: PANDA BOX | K-Reviews

 2. Pingback: Fotka od vítěze: Panda box | K-Reviews

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s