3-by-nadi-chan

Terry

Terry se zajímá o Asii od základní školy a o K-Pop od roku 2003 (střední škola). Miluje hudbu, přírodu, fotografování, knihy, psaní, latté a čaj. Jejím nejbližším přítelem je stále pronásledující kocour. První korejskou kosmetikou, kterou vyzkoušela, byl lak na nehty od Etude House a maska na obličej od Innisfree. První K-Pop věc kterou kdy dostala byl plastový wristband s TVXQ a první věc, kterou dala jako dárek byl pohled s Jaejoongem. Poslouchá celou velkou řadu skupin a hudebníků, ale mezi favority je DBSK/TVXQ/JYJ.

Blog

Toto male místo na internetu vzniklo po dlouhé přemýšlením, jak co nejlépe sepsat reviews na dané věci. Hlavní review články budou sdíleny na AsianStyle, ale zde se dozvíte o daném produktu/značce/apod. více. Také se zde postupem času objeví re-reviews na produkty, které již nějakou dobu používám, ve kterých budu sdílet svůj názor na to, zda produkty po delším používání opravdu fungují či nikoliv. Tento blog je také místem pro vaše případné dotazy. Chtěla bych upozornit na to, že:
– Blog není místem, na kterém se chci vychloubat, co všechno jsem vyzkoušela nebo měla v ruce, ale jen a pouze místem, kde sdílím své názory o daných produktech.
– Vše zde je pro vás – abyste viděli, jak produkty vypadají a dozvěděli se o nich více informací. Protože je těžké sehnat podobnou odezvu v českém jazyce, snad budou tyto stránky některým z vás nápomocné.
Hlavním cílem tohoto blogu je ale zodpovědět vaše případné dotazy týkající se Korejské kosmetiky. Nečekejte žádné pravidelné přidávání článků. Jste to právě vy, kdo tento blog a jeho články tvoří. Pokud máte nějaký nápad, nebo se chcete o něčem dozvědět více, pak mi to napište ZDE.

Reviews

Všechny reviews (=recenze) jsou hodnoceny z mého osobního pohledu. Mé názory na daný produkt se ne vždy mohou shodovat s Vašimi zkušenostmi. Každý jsme originál – od myšlenek po typ pleti, takže jsou rozdílné názory na místě (budu ráda, když mi v komentářích sdělíte ty své). Většina recenzí je nesponzorovaných. To znamená, že jsem si danou věc koupila, nedostala jsem ji zdarma za účelem sepsání nějakého „posudku“. Pokud mi někdo nějakou věc pošle, abych na ní recenzi napsala, pak bude takový review označen v Seznamu jako „(S)“ – sponzorovaný a tento fakt bude zahrnut i v textu recenze. Nesponzorované recenze mají v Seznamu „(N)“ za názvem.

Fotky

Všechny fotky na tomto webu jsou vytvořené/pořízené mnou (Terry). Pokud si je od někoho vypůjčím bude autor fotek zmíněn v poznámkách  na konci textu (Pozn./Note) či přímo u dané fotky.

Emoticony jsou od Nadi-chan.

 

Stránky a odkazy:

Česká a Slovenská K-POP BURZA (Facebook odkaz)

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s